SFR01MZPF1501
MFR.Part #
SFR01MZPF1501
JLCPCB Part #
C3947167
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS