SFR01MZPF51R0
MFR.Part #
SFR01MZPF51R0
JLCPCB Part #
C472871
Description
-55℃~+155℃ 50V 51Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS