SDR03EZPJ241
MFR.Part #
SDR03EZPJ241
JLCPCB Part #
C2091786
Description
-55℃~+155℃ 150V 240Ω 300mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS