SFR01MZPF3012
MFR.Part #
SFR01MZPF3012
JLCPCB Part #
C4348834
Description
-55℃~+155℃ 30.1kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS