SDR10EZPJ680
MFR.Part #
SDR10EZPJ680
JLCPCB Part #
C7309974
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS