KTR18EZPF1103
MFR.Part #
KTR18EZPF1103
JLCPCB Part #
C4021651
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS