SDR10EZPJ5R1
MFR.Part #
SDR10EZPJ5R1
JLCPCB Part #
C6216147
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS