KTR25JZPF7500
MFR.Part #
KTR25JZPF7500
JLCPCB Part #
C2081647
Description
-55℃~+155℃ 333mW 600V 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS