SDR10EZPJ560
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPJ560
JLCPCB Part #
C5909235
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS