CRCW0805221RFKTB
MFR.Part #
CRCW0805221RFKTB
JLCPCB Part #
C3958271
Description
-55℃~+155℃ 125mW 221Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount