MCR50JZHF9310
MFR.Part #
MCR50JZHF9310
JLCPCB Part #
C4231861
Description
-55℃~+155℃ 500mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS