RM10F3482CT
MFR.Part #
RM10F3482CT
JLCPCB Part #
C3991266
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS