SDR10EZPJ125
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPJ125
JLCPCB Part #
C20109542
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS