SFR10EZPJ330
MFR.Part #
SFR10EZPJ330
JLCPCB Part #
C2103923
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 33Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS