SDR10EZPJ124
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPJ124
JLCPCB Part #
C20109541
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS