SDR10EZPF8200
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPF8200
JLCPCB Part #
C7075367
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS