KTR10EZPF6804
MFR.Part #
KTR10EZPF6804
JLCPCB Part #
C6646279
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS