SDR03EZPF5603
MFR.Part #
SDR03EZPF5603
JLCPCB Part #
C2092504
Description
-55℃~+155℃ 150V 300mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS