ESR03EZPF6R20
MFR.Part #
ESR03EZPF6R20
JLCPCB Part #
C2102733
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS