TRR18EZPJ102
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
TRR18EZPJ102
JLCPCB Part #
C6338617
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS