SDR03EZPF4700
MFR.Part #
SDR03EZPF4700
JLCPCB Part #
C6473073
Description
-55℃~+155℃ 300mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS