RSX101VA-30TR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RSX101VA-30TR
JLCPCB Part #
C2909291
Package
SOD-323FL
Description
1A 30V 40uA@30V 430mV@1A 5A Independent SOD-323FL Schottky Diodes ROHS