RGPR20NS43HRTL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RGPR20NS43HRTL
JLCPCB Part #
C5336534
Package
TO-263
Description
-40℃~+175℃@(Tj) 107W 14nC 175pF 1nF 2.1V@10A,4V 20A 2V@5V,10A 460V 4us 500ns 55pF TO-263 IGBT Transistors / Modules ROHS