KTR18EZPF2R00
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
KTR18EZPF2R00
JLCPCB Part #
C2086896
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 2Ω 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS