RF201L2SDDTE25
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RF201L2SDDTE25
JLCPCB Part #
C17647176
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 10uA@200V 200V 20A 25ns 2A 870mV@2A DO-214AC(SMA) Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS