MCR01MZPJ273
MFR.Part #
MCR01MZPJ273
JLCPCB Part #
C880949
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS