RD3L080SNFRATL
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RD3L080SNFRATL
JLCPCB Part #
C3281239
Package
TO-252
Description
1 N-channel 15W 2.5V 380pF 60V 80mΩ@10V 8A 9.4nC@10V TO-252 MOSFETs ROHS