SDR10EZPF6200
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
SDR10EZPF6200
JLCPCB Part #
C20109522
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS