RBR3MM40BTFTR
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RBR3MM40BTFTR
JLCPCB Part #
C3012878
Package
SOD-123FL
Description
100uA@40V 30A 3A 40V 580mV@3A Independent SOD-123FL Schottky Diodes ROHS