RBR2LAM60ATFTR
MFR.Part #
RBR2LAM60ATFTR
JLCPCB Part #
C5717361
Package
SOD-128
Description
1 Independent、1 Independent 2A 40A、40A 60V 650mV@2A、650mV@2A 75uA@60V SOD-128 Schottky Diodes ROHS