KTR25JZPJ565
MFR.Part #
KTR25JZPJ565
JLCPCB Part #
C4288554
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS