LTR10EZPJ6R8
MFR.Part #
LTR10EZPJ6R8
JLCPCB Part #
C2095301
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS