RB715FM-40FHT106
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
RB715FM-40FHT106
JLCPCB Part #
C3758443
Package
SOT-323
Description
1 Pair Common Cathode 1uA@10V 30mA 370mV@1mA 40V SOT-323 Schottky Diodes ROHS