MCR03EZPFX1300
MFR.Part #
MCR03EZPFX1300
JLCPCB Part #
C308190
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS