KTR25JZPJ243
MFR.Part #
KTR25JZPJ243
JLCPCB Part #
C4338826
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS