RB558VYM150FHTR
MFR.Part #
RB558VYM150FHTR
JLCPCB Part #
C5336518
Package
SOD-323HE
Description
150V 500mA 500nA@150V 950mV@500mA SOD-323HE Schottky Diodes ROHS