LTR100JZPFLR820
MFR.Part #
LTR100JZPFLR820
JLCPCB Part #
C6657914
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+100ppm/℃ 2W 820mΩ Thick Film Resistor ±1% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS