ESR10EZPF95R3
Extended
Manufacturer
ROHM Semicon
MFR.Part #
ESR10EZPF95R3
JLCPCB Part #
C2107211
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 400mW 95.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS