RB508FM-40CFHT106
MFR.Part #
RB508FM-40CFHT106
JLCPCB Part #
C3758114
Description
1 Pair Common Cathode 1A 35nA@30V 40V 590mV@40mA 80mA SOT-323 Schottky Diodes ROHS