ESR25JZPJ361
MFR.Part #
ESR25JZPJ361
JLCPCB Part #
C4007585
Description
-55℃~+155℃ 360Ω 667mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS