LTR18EZPJL1R0
MFR.Part #
LTR18EZPJL1R0
JLCPCB Part #
C1697190
Description
1W 1Ω ±100ppm/℃ ±5% 0612 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS