RB238T-60NZC9
MFR.Part #
RB238T-60NZC9
JLCPCB Part #
C3757160
Package
TO-220FN
Description
1 Pair Common Cathode 12uA@60V 40A 60V 860mV@20A TO-220FN Schottky Diodes ROHS