RB228NS-30TL
MFR.Part #
RB228NS-30TL
JLCPCB Part #
C3758888
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 100A 10uA@30V 30A 30V 720mV@15A TO-263 Schottky Diodes ROHS