RB228NS-60TL
MFR.Part #
RB228NS-60TL
JLCPCB Part #
C3758746
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 10uA@60V 30A 60V 830mV@15A TO-263 Schottky Diodes ROHS