RB168VAM100TR
MFR.Part #
RB168VAM100TR
JLCPCB Part #
C2898988
Package
SOD-323HE
Description
1 Independent 100V 1A 300nA@100V 5A 840mV@1A SOD-323HE Schottky Diodes ROHS