RB160MM-60TR
MFR.Part #
RB160MM-60TR
JLCPCB Part #
C323858
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 1A 30A 50uA@60V 550mV@1A 60V SOD-123FL Schottky Diodes ROHS