MCR100JZHF5360
MFR.Part #
MCR100JZHF5360
JLCPCB Part #
C19604484
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 536Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS