SFR01MZPF2210
MFR.Part #
SFR01MZPF2210
JLCPCB Part #
C3931688
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS