RB088NS-40FHTL
MFR.Part #
RB088NS-40FHTL
JLCPCB Part #
C6263179
Package
TO-263-3
Description
1 Pair Common Cathode 10A 3uA@40V 40V 770mV@5A TO-263-3 Schottky Diodes ROHS