MCR01MZPF1101
MFR.Part #
MCR01MZPF1101
JLCPCB Part #
C2845203
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±1% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS